Staviori
Staviori

wymiana

Pier?cionka na inny rozmiar

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną możliwość wymiany rozmiaru pierścionka w terminie 30 dni od daty jego zakupu. Dlatego kupując pierścionek zaręczynowy nie musicie się martwić czy rozmiar będzie trafiony.

W przypadku kiedy okazuje się, że pierścionek nie pasuje, prosimy o kontakt. Zamówimy do Państwa nieodpłatnie naszego kuriera aby odesłać pierścionek do nas i wymienić na właściwy rozmiar. (Dotyczy tylko pierścionków ze z?ota z kamieniami szlachetnymi.)

Może się zdarzyć, że pierścionek będzie już noszony (lub nie będziemy akurat dysponować potrzebnym rozmiarem), wówczas istnieje możliwość zmiany rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Podobnie dzieje się w przypadku rozmiarów niestandardowych. Pierwsza zmiana rozmiaru jest darmowa (Dotyczy tylko pierścionków ze złota z kamieniami szlachetnymi.), z wyjątkiem rozmiarów powy?ej 18. Wówczas koszt zmiany rozmiaru jest ustalany indywidualnie dla poszczególnych modeli.

Uwaga! W przypadku pierścionków wykonywanych na indywidualne zamówienie nie ma możliwości wymiany rozmiaru pierścionka, a jedynie zmiana rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Jednakże tylko jeśli konstrukcja pierścionka pozwala na zmianę rozmiaru!

Biżuterii

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną możliwość wymiany biżuterii w terminie 30 dni od daty jej zakupu.
W przypadku kiedy biżuteria nie spełnia Państwa oczekiwań i nie była używana, prosimy odesłać ją do nas, aby wymienić na innym model. W takiej sytuacji klient płaci wyłącznie za przesyłkę zwrotną do nas.
Nie istnieje możliwość wymiany w przypadku produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie!

Formularz wymiany / reklamacji

W przypadku konieczności wymiany lub uszkodzenia produktu prosimy wydrukować poniższy formularz, wypełnić i załączyć wraz z odsyłanym produktem.

Opcje

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori
ul. Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań,
tel. +48 500 744 070