Staviori
Staviori

Czas dostawy

Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do klienta w jak najszybszym czasie, dlatego jeśli tylko to możliwe zamówienia realizowane są od razu.

Termin realizacji ( wysyłki ) zamówienia wynosi maksymalnie 24h, także do Unii Europejskiej, z wyjątkiem biżuterii dostępnej na zamówienie 1 tydzień, biżuterii wykonywanej na zamówienie (ok. 4 tygodnie) oraz niestandardowych rozmiarów pierścionków (W tym przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji).

Korzystamy z usługi Pocztex 24 z gwarantowanym czasem doręczenia. Ponadto w przypadku 2 nieudanych prób doręczenia przez kuriera, paczkę można odebrać w najbliższej placówce pocztowej.

Natomiast w przypadku przesyłek do Unii Europejskiej korzystamy z firmy kurierskiej GLS, gdyż są to najtańsze formy dostawy, dzięki czemu klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i starannie zapakowane.

Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie do klienta towaru w stanie idealnym. Wraz z potwierdzeniem nadania przesyłki otrzymują Państwo na maila numer nadania, dzięki któremu możecie śledzić swoją paczkę.
W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki wysyłamy ponownie do klienta nową paczkę.

Odbiór osobisty

Obecnie nie posiadamy sklepu ani punktu odbioru.


Istnieje jednak możliwość osobistego odbioru towaru z naszego magazynu w Poznaniu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem naszej infolinii.

Opcje

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori
ul. Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań,
tel. +48 500 744 070